Hlavní stavbyvedoucí (generální dodávky)

Lokalita: Praha a okolí

NÁPLŇ PRÁCE

Organizace postupů prací na stavbě z pozice generálního dodavatele stavby.

CO OČEKÁVÁME

  • Ambici řídit stavbu od začátku do konce (orientace na výsledek)
  • Komunikační dovednosti pro jednání s investorem, dodavateli stavby a zejména kolegy
  • Prokazatelná praxe v rezidenční výstavbě větších celků (100mil. a výše)
  • Řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity zasmluvněných dodavatelů
  • Zabezpečit plnění časového harmonogramu prací
  • Zajistit řádné vedení stavebního deník
  • Kontrolovat správnost předložených dodavatelských faktur a soupisu prací
  • Zajišťování dodržování BOZP a PO předpisů
  • Zajišťování podkladů od subdodavatelů k přejímacímu řízení
  • Zajišťování podkladů pro přední díla investorovi a případně i pro kolaudační řízení
  • Znalost technologických postupů a výrobní legislativy
  • Autorizace výhodou (nikoli podmínkou)
  • MS Project, Excel, Callida výhodou

JAKÉ BYSTE MĚL/A MÍT ZKUŠENOSTI:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně 3-5 roky (pozemní stavitelství)
  • Komunikační a řídící schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • Časová flexibilita
  • Bez zvládnutého MS Office – zejména Excelu se u nás neobejdete
  • Řidičský průkaz sk. B

CO NABÍZÍME

  • Férový přístup a otevřené jednání
  • Možnost budovat svůj vlastní tým
  • Profesionální podporu stavební přípravy
  • Adekvátní platové ohodnocení a cílové odměny dle dosažených výsledků
  • Služební automobil a telefon je samozřejmostí i pro soukromé účely
  • Rezidenční projekty v Praze a okolí

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Auto i pro soukromé účely
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Pracovní oblečení
  • Notebook
  • Multisportka

Zaujala vás nabídka? Ozvěte se nám!

    Křestní*

    Příjmení*

    Telefon*

    Odkud jste?

    Napište krátké představení*

    Nahrát životopis a/nebo motivační dopis