Přípravář

Lokalita: Praha

NÁPLŇ PRÁCE

  • Předvýrobní příprava zakázek včetně zajištění všech dodávek stavby
  • Příprava výběrových řízení včetně ekonomického vyhodnocení
  • Jednání s dodavateli jak o cenách a smluvních podmínkách, tak i o technických parametrech dodávek
  • Spoluúčast na tvorbě cenových a technických změn během výstavby

POŽADUJEME

  • Orientaci v projektové dokumentaci a technologiích staveb
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti, analytické myšlení, pečlivost
  • Znalost práce na PC, Excel, Callida (není podmínkou)
  • Výhodou praxe ve vytváření položkových rozpočtů

CO NABÍZÍME

  • Zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Motivační platové podmínky doplněné měsíčními prémiemi a doplňkovou roční prémií
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: Praha – Žižkov

Zaujala vás nabídka? Ozvěte se nám!

    Křestní*

    Příjmení*

    Telefon*

    Odkud jste?

    Napište krátké představení*

    Nahrát životopis a/nebo motivační dopis