4 DVORY — 4 DVORY —4 DVORY — 4 DVORY —4 DVORY — 4 DVORY —
2023-05-23-08-07-10-4-dvory-c03

Přehled

Komplex dvou bytových domů vznikající v Českých Budějovicích. Dům s menším počtem bytů získal označení B a druhý, o něco větší, A. Oba vynikají nápaditým řešením interiérů, ale i uspořádáním venkovních prostorů, které podle aktuálních trendů počítá s plynulým přesahem do okolní přírody. Domy, parkoviště i chodníky mají bezbariérový přístup. 

 

PARAMETRY

Zahájení stavby 09/2023
Dokončení stavby 10/2024

Developer stavby: JTH Apartments České Budějovice s.r.o.
Objem investic: 159 mil. Kč

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE DEVELOPERA

Podzemním podlaží  domu A slouží obyvatelům společný prostor pro parkování aut a uskladnění věcí v kójích. Plochu krytého parkování zastřešuje deska s truhlíky pro osázení zelenými prvky jako jsou keře, okrasné květiny či stromy. Cílem je v nejbližších letech pokrýt plochu nad parkovacími prostory bohatou zelení. Dům B svou kompozicí skvěle zapadá do stylu okolní architektury a vertikálním provedením tvoří zajímavý kontrast se sousedícím horizontálně laděným domem A.

Dispoziční řešení a umístění

Větší dům se 196 byty se skládá z šesti nadzemních podlaží a jedním pod úrovní země. Obytná patra nabízejí bydlení o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a dalších 16 jednotek má provedení 4+kk. Menší bytový dům se skládá z 15 bytů a má 6 podlaží. Bytové jednotky jsou rozdělany na 1+kk a 3+kk.

Okna bytů poskytují uklidňující výhled do přírody a nejbližší okolí je jako stvořené k procházkám na čerstvém vzduchu. Objekt se nachází u přilehlého parku 4 Dvory, který v sobě rafinovaně spojuje protikladné prvky divočiny a městské uhlazenosti. Jeho rozlehlý prostor nabízí plné volnočasové vyžití i kavárnu.

05-armovani
01-stavba-shora-v-podzimnich-barvach-1-Large

Cíle projektu

Bydlení v lokalitě Čtyři Dvory má významný potenciál. Město, které se pyšní jedinečným kulturním bohatstvím, v sobě propojuje punc přemyslovské historie s moderní infrastrukturou. Bydlení tady má svoje jedinečné kouzlo a zároveň zahrnuje všechny výhody, po kterých by mohl budoucí majitel jednoho z bytů toužit.

Jste z okolí? Nenechte si ujít příležitost podílet se na realizaci špičkového rezidenčního projektu blízko svého domova. 
 

CS_hlavnilogo_BLK

Selected Works

RozpočtářProject type

4 DVORYProject type

BLOK 12Project type

BD VARTAProject type

ALTERNAProject type

H2O GROUPProject type

JTH GROUPProject type

VENUS GROUPProject type

NEOCORTEXProject type

DEKProject type

TRIGEMAProject type

PRO-DOMAProject type

DOKAProject type

RSProject type

DorijanaProject type

C&S DevelopiaProject type

Davídkova GroupProject type

Carimond InvestProject type

Dobeš BobsleighProject type

SpartaProject type