BD VARTA —BD VARTA —BD VARTA —
h1.d01381055019-Large

Přehled

Na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup, v ulici Milánská vyroste smysluplný bytový dům VARTA. V lokalitě, která naplní potřeby všech věkových kategorií.

K dispozici bude 37 moderních bytů 1kk až 4kk, až 4 parkovací stání s přípravou na dobíjení elektroautomobilů a 69 m2 nebytových komerčních prostor k prodeji. Projekt má strategickou polohu, která nabízí skvělou občanskou dostupnost v Praze – Hostivaři. Velmi dobré a dostupné je i spojení veřejné dopravy.

 

PARAMETRY

Zahájení stavby 10/2023
Dokončení stavby 04/2025

Developer stavby: VENUS INVESTMENT GROUP s.r.o.
Objem investic: 120 mil. Kč

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE DEVELOPERA

V projektu jsme zaměřili svou pozornost hlavně na snížení měsíčních nákladů na bydlení, a to především fotovoltaickou elektrárnou a speciálními toaletami, které šetří spotřebu vody.

Dispoziční řešení a umístění

Bytový dům VARTA má strategickou polohu na rohu ulic Boloňská a Milánská na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup. Přímo na rohu ulice Milánská se nachází autobusová zastávka.

Dům má 4 patra s byty. V posledním najdete rodinné byty s dispozicemi 3kk nebo 4kk . Byty od 1kk do velikosti 4kk, poslouží převážně jako investice do budoucnosti. 

2
hp1.a00ced5be0fb

Cíle projektu

V projektu je pozornost zaměřena hlavně na snížení měsíčních nákladů na bydlení, a to především díky přípravě na fotovoltaickou elektrárnu a speciálními toaletami, které šetří spotřebu vody. Do interiérů bytů jsme vybrali kvalitní a moderní materiály. Kolem bytového domu, který je v industriálním stylu, nebude chybět zeleň a chill zóny pro všechny.


Jste z okolí? Nenechte si ujít příležitost podílet se na realizaci špičkového rezidenčního projektu blízko svého domova. 
 

CS_hlavnilogo_BLK

Selected Works

RozpočtářProject type

4 DVORYProject type

BLOK 12Project type

BD VARTAProject type

ALTERNAProject type

H2O GROUPProject type

JTH GROUPProject type

VENUS GROUPProject type

NEOCORTEXProject type

DEKProject type

TRIGEMAProject type

PRO-DOMAProject type

DOKAProject type

RSProject type

DorijanaProject type

C&S DevelopiaProject type

Davídkova GroupProject type

Carimond InvestProject type

Dobeš BobsleighProject type

SpartaProject type