BD VARTA —BD VARTA —BD VARTA —
h1.d01381055019-Large

Přehled

Na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup, v ulici Milánská vyroste smysluplný bytový dům VARTA. V lokalitě, která naplní potřeby všech věkových kategorií.

K dispozici bude 37 moderních bytů 1kk až 4kk, až 4 parkovací stání s přípravou na dobíjení elektroautomobilů a 69 m2 nebytových komerčních prostor k prodeji. Projekt má strategickou polohu, která nabízí skvělou občanskou dostupnost v Praze – Hostivaři. Velmi dobré a dostupné je i spojení veřejné dopravy.

 

PARAMETRY

Zahájení stavby 10/2023
Dokončení stavby 04/2025

Developer stavby: VENUS INVESTMENT GROUP s.r.o.
Objem investic: 120 mil. Kč

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE DEVELOPERA

V projektu jsme zaměřili svou pozornost hlavně na snížení měsíčních nákladů na bydlení, a to především fotovoltaickou elektrárnou a speciálními toaletami, které šetří spotřebu vody.

Dispoziční řešení a umístění

Bytový dům VARTA má strategickou polohu na rohu ulic Boloňská a Milánská na pomezí pražské Hostivaře a Horních Měcholup. Přímo na rohu ulice Milánská se nachází autobusová zastávka.

Dům má 4 patra s byty. V posledním najdete rodinné byty s dispozicemi 3kk nebo 4kk . Byty od 1kk do velikosti 4kk, poslouží převážně jako investice do budoucnosti. 

2
hp1.a00ced5be0fb

Cíle projektu

V projektu je pozornost zaměřena hlavně na snížení měsíčních nákladů na bydlení, a to především díky přípravě na fotovoltaickou elektrárnu a speciálními toaletami, které šetří spotřebu vody. Do interiérů bytů jsme vybrali kvalitní a moderní materiály. Kolem bytového domu, který je v industriálním stylu, nebude chybět zeleň a chill zóny pro všechny.


Jste z okolí? Nenechte si ujít příležitost podílet se na realizaci špičkového rezidenčního projektu blízko svého domova. 
 

CS_hlavnilogo_BLK

Selected Works

RozpočtářProject type

4 DVORYProject type

Sunny CanadianProject type

Michelské údolíProject type

BLOK 12Project type

BD VARTAProject type

ALTERNAProject type

H2O GROUPProject type

SQUARE Real EstateProject type

JTH GROUPProject type

VENUS GROUPProject type

NEOCORTEXProject type

DEKProject type

TRIGEMAProject type

PRO-DOMAProject type

DOKAProject type

RSProject type

DorijanaProject type

C&S DevelopiaProject type

Davídkova GroupProject type

Carimond InvestProject type

Dobeš BobsleighProject type

SpartaProject type