REZIDENCE U LESA —REZIDENCE U LESA —REZIDENCE U LESA —
Rezidence_u_lesa_Hero

Přehled

Projekt 5 bytových domů s 66 bytovými jednotkami, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem.

PARAMETRY

Zahájení stavby 09/2021
Investor: Davídkova Group
Objem investicí 170 milionů korun

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE INVESTORA

Projekt bude vystavěn v místě bývalého statku. Architekt se snaží zachovat původní ráz stavby s moderními prvky. Tato část bude zajišťovat vstup a zároveň bude centrální částí projektu s náměstíčkem a základním službami.

Dispoziční řešení a umístění

Dispoziční řešení bytů je 1+kk až 4+kk s terasami, lodžiemi, balkony či předzahrádkami. Architekt nezapomněl ani na úložné prostory. Dále v projektu naleznete 48 podzemních, 20 krytých nadzemních a 28 parkovacích stání na terénu.

Projekt je umístěn v centru města a zároveň obklopen přilehlou zelení vhodnou k procházkám a relaxaci. Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží v Praze východ ve Středočeském krají pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost.

Rezidence_u_lesa_04
OdolenaVoda_web-87

Cíle projektu

Snahou je dopřát budoucím majitelům komfortní a úsporné bydlení s moderním vybavením, výborným spojením s hlavním městem a navíc pár kroků od přírody.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Jste z okolí? Nenechte si ujít příležitost podílet se na realizaci špičkového rezidenčního projektu blízko svého domova. 
 

CS_hlavnilogo_BLK

Selected Works

RozpočtářProject type

4 DVORYProject type

BLOK 12Project type

BD VARTAProject type

ALTERNAProject type

H2O GROUPProject type

JTH GROUPProject type

VENUS GROUPProject type

NEOCORTEXProject type

DEKProject type

TRIGEMAProject type

PRO-DOMAProject type

DOKAProject type

RSProject type

DorijanaProject type

C&S DevelopiaProject type

Davídkova GroupProject type

Carimond InvestProject type

Dobeš BobsleighProject type

SpartaProject type